دعوت آیت الله کلانتری از اقشار مختلف مردم جهت راهپیمایی ۲۲ بهمن

آیت‌الله كلانتری: انقلاب اسلامی موجب دستیابی ملت ایران به هویت اسلامی خود شد

در بخشی از پیام عضو مجلس خبرگان رهبری كه برای دعوت مردم جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن صادر شده، آمده است: «این انقلاب عظیم موجب شد ملت استبداد زده ایران، به هویت اسلامی خود دست یابد و عظمت و شکوه خود را به رخ جهانیان کشد».

آیت‌الله علی‌اكبر كلانتری، نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری طی پیامی اقشار مختلف مردم را جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت كرد.

در این پیام آمده است:‌«نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گذشت انقلاب بی بدیلی که نور امید را در دل‌های مسلمانان و مستضعفان جهان روشن کرد و ارز‌ش‌های الهی و تعالیم نورانی اسلام را در جهان کفر زده و دنیای تاریک مادیّت احیا نمود.

غیور مردان و شیر زنان ایران اسلامی در چنین ایامی، با لبیک گفتن به ندای نائب امام زمانشان، عزت و استقلال و اقتدار کشورشان را رقم زدند و استعمارگران و چپاولگران ستمکار را مجبور به هزیمت از این مرز و بوم کردند.

این انقلاب عظیم موجب شد ملت استبداد زده ایران، به هویت اسلامی خود دست یابد و عظمت و شکوه خود را به رخ جهانیان کشد و این واقعیت بزرگ را به جهانیان اعلام کند که می‌توان بدون وابستگی به شرق و غرب نیز در مسیر رشد و بالندگی گام نهاد و علیرغم همه تهدیدها و تحریم ها، راه سعادت و کمال را پیمود.

این جانب، ضمن تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران ، همه آحاد و اقشار جامعه را به شرکت باشکوه در راهپیمایی عظیم۲۲ بهمن ماه دعوت می‌کنم».

 

*

*

Top